בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

חידוש אמבטיה – למה להחליף שאפשר לחדש

דף הבית / חידוש אמבטיה – למה להחליף שאפשר לחדש
חידוש אמבטיה

אחד האלמנטים שלא כל כך מהר עוקרים מהבית וממהרים לקנות חדש זו אמבטיה. חידוש אמבטיה זה הפתרון הכי זול והכי נכון לאמבטיה שכבר נראית מוזנחת ויש עליה בלאי. שלא כמו רהיטים או מטבח, שגם זוכה לעתים רק לחידוש, אמבטיה היא המוצר הקלאסי שרוב האנשים בוחרים לחדש ולא להחליף וזה מכל הסיבות הנכונות. אמבטיות יש כאלה העשויות מברזל, אשר במשך הזמן הציפוי האקרילי שלהן נפגם ואז רואים אזורים של חלודה כתוצאה מהמפגש של ברזל ומים. ויש גם אמבטיות שהתיישנו, צברו חלודה, קיבלו מכות מכל מיני חפצים שנפלו עליהם וחשוב מאוד לתקן אותן. שלא כמו עזרים סניטריים אחרים, אפשר לחדש אמבטיה. מכל הבחינות יותר כדאי לחדש אמבטיה ולא להחליף אותה לגמרי. היא מחוברת לברזים ואם רוצים לעקור אותה ממקומה, קחו בחשבון שלא תוכלו להשתמש בה כמה ימים שכן מדובר על עבודת שיפוץ מאסיבית. לעומת זאת חידוש אמבטיה הוא תהליך הרבה יותר קל, מהיר וקצר.

איך מבצעים חידוש אמבטיה?

חידוש אמבטיה יכולה להיעשות באמצעות הלבשת אמבטיה אקרילית לתוך האמבטיה הישנה והיא רק משמשת כתמיכה לאמבטיה החדשה. עובייה בתחתית חייב להיות מעל 10 מ"מ. במקום לשבור את האריחים ולנסות לעקור את האמבטיה ולהפוך את המקלחת שלהם לאתר בנייה, מגיע איש המקצוע לאחר מדידה וסיכומים אתכם עם אמבטיה חדשה ומלביש אותה לתוך האמבטיה הישנה. איש מקצוע מיומן בתחום חותך ומתאים את האמבטיה החדשה לאמבטיה שמתחתיה, כך שהעבודה תהיה מקצועית, אסתטית ומדויקת. בין שתי האמבטיות הישנה והחדשה מניחים מצע של חומר בשם פוליסטרין אותו מדביקים באמצעות דבק מיוחד. בנוסף יכין איש המקצוע חיבור חדש לצורך יצירת המים, יאטום ויהדק את האמבטיה מכל צדדיה בחומרים אנטי בקטריאליים כדי למנוע חדירה או הצטברות של מים באמבטיה הישנה, מה שעלול לגרום להצטברות של פטריות ועובש המסוכנים לדרכי הנשימה. משום כך בחרו נכון את איש המקצוע וקבלו חוות דעת והמלצות על עבודתו. בחירה מוצלחת תהיה אפקטיבית לאורך זמן.

ממה עשויה האמבטיה החדשה?

האמבטיה החדשה אותה מכניסים לתוך הישנה, עשויה כאמור משכבת פיברגלאס ומחומר אקרילי. היא חייבת להיות יציבה וחזקה כדי להתחבר במדויק לאמבטיה הישנה שמתחתיה. חשוב לומר כי חידוש אמבטיה חייב להיעשות עם אמבטיה איכותית. יש היום בשוק סוגים זולים שיוצרים בלאי מהיר ואינם מחזיקים מעמד ולכן כל כך חשוב להתחבר עם איש מקצוע אמין אשר ימליץ לכם על אמבטיה איכותית. חידוש אמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיה מן הסתם מקטין את גודלה, אבל ביחס לאפשרויות הקיימות של עקירת האמבטיה, שבירת האריחים ושליפתה ומחיר אמבטיה חדשה וכל העבודה שמסביב בסופו של דבר מייקרים מאוד את העבודה. מלבד הלבשת אמבטיה ניתן לעשות חידוש אמבטיה גם באמצעות ציפוי אמבטיה.

3 שעות ויש לכם אמבטיה חדשה

אמבטיה היא אחד האלמנטים הכי שמישים בכל בית. אם היא כבר העלתה חלודה ובלאי והיא ישנה, זה לא היגייני ולא אסתטי להתקלח בה והפתרון כאמור הוא חידוש אמבטיה. התהליך הזה אורך לרוב כ-3 שעות בסיומו מקבלים בעלי הבית אמבטיה חדשה, בלי לשבור קירות ובלי להזיז אריחים. עבודה נקייה ואיכותית. שיפוץ והחלפת אמבטיה עלול לתקוע אתכם עם כמה ימים ללא אמבטיה, לא נעים בכלל מה גם שאין שום סיבה להחליף אותה אם ניתן היום באמצעים שונים לחדש אותה או באמצעות הלבשת אמבטיה או באמצעות ציפוי. על כל הלבשת אמבטיה מקבל הלקוח אחריות ורבים מעדיפים היום לעשות חידוש אמבטיה במקום להיכנס לשיפוץ ארוך ומיותר.

טיפים נוספים שאסור לפספס

חידוש שיש מטבח

חידוש שיש מטבח

שיש המטבח הוא אחד המשטחים הגדולים והבולטים בבית. המטבח הוא לב הבית ובתור שכזה, מן הראוי לתת לו את המראה…
חידוש כיור - איך עושים את זה?

חידוש כיור - איך עושים את זה?

בתים ישנים בישראל, כאלה שנבנו מסוף שנות הארבעים של המאה העשרים ועד שנות התשעים של המאה הקודמת, מאופיינים, בין היתר,…
ציפוי כיור בהתאמה אישית

ציפוי כיור בהתאמה אישית

כיורים ישנים יכולים להיראות נורא. אחרי כמה שנים הם מתחילים להישבר או להיסדק, מופיעים עליהם כתמים שאינם ניתנים להסרה וכבר…
צביעת שיש מטבח

צביעת שיש מטבח

שיפוץ מטבח קיים יכול לשדרג את הבית פלאים. אבל בכל זאת מדובר על עבודה מורכבת ויקרה, שיכולה להסתכם בערות ואף…
ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

השיש במטבח שלכם אולי נראה מדהים כשהוא היה חדש, אבל עכשיו, אחרי שנים של שימוש אינטנסיבי, הוא שבור ה ושם,…
הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
Call Now Button