חברת "אביאור אמבטיות"

כבר למעלה מ-30 שנה מחדשת, מתקנת ומלבישה אמבטיות.

מי צריך אמבטיה מבריקה ונקייה?

אין ספק שכולנו אוהבים לראות את האמבטיה שלנו מבריקה ועוד יותר מזה אוהבים לצאת ממנה בתחושה נעימה וכיפית ולכן חברת אביאור אמבטיות מבטיחה שכל אמבטיה אליה נגיע לחידוש, תיקון, ציפוי והלבשה, תיראה לכם בסיום עבודתנו כחדשה ואיכותית וזה בהתחייבות.

אז למה דווקא אנחנו?

חברת אביאור אמבטיות עובדת על פי כללי שלושת הממ”ים: מומחיות, מקצועיות ומיומנות. חברתנו משקיעה בכל אמבטיה או כיור את הנשמה, כי אמבטיה מתקנים באהבה או שלא מתקנים בכלל וזה בדיוק האני מאמין שלנו.! בכל עבודה על ג’קוזי, ציפוי או הלבשת אמבטיה, תיקון כיור או טיפול בחלודה אנחנו משקיעים 100%. לא אחוז אחד פחות כדי שהלקוח יהיה מרוצה ויוכל ליהנות מהאמבטיה שלו בדיוק כפי שמגיע לו כל פעם מחדש.

מעניקים לאמבטיה יחס אישי

אנחנו אוהבים לעבוד על אמבטיות ולא מתביישים בזה, להיפך. כל אמבטיה מקבלת אצלנו יחס אישי VIP על מנת שאתם תצאו ממנה נקיים וחשוב מכך – מרוצים.

מי הלקוחות שלנו?

בין לקוחותינו מכל קצוות הארץ: צימרים בצפון, בתי מלון באילת, ספא בת”א, חדרי אירוח ברמת הגולן ועוד ועוד… חברת “אבי אור אמבטיות” מגיעה לכל מקום בישראל על מנת להעניק את השירות המקצועי, האדיב והמתאים ביותר.

שורה תחתונה

חברת אביאור אמבטיות מאמינה בלתת ולספק יחס אישי ללקוח ולקוח מכל הלב עד שהוא מרוצה מהתוצאה הסופית של העבודה. חברת אביאור אמבטיות אוהבת לתת שירות מקצועי, מדויק ואמין כי כאלה אנחנו, מקצוענים עד הסוף כדי שהלקוח יצא בתחושה טוב ונעימה כפי שמגיע לו, בנוסף המחירים שלנו נוחים ואטרקטיביים ביותר!

במה אנחנו מתמחים?

יש לכם תקלה באמבטיה או בכיור?

מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר!

לקבל הצעת מחיר מהירה מומלץ לפנות לוואטסאפ בצירוף תמונות