בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

מהם היתרונות של שיפוץ אמבטיות?

דף הבית / מהם היתרונות של שיפוץ אמבטיות?
שיפוץ אמבטיה

האמבטיה שלכם ישנה מאוד? לפני שאתם רצים להחליף אותה באמבטיה חדשה, מוטב כי תחשבו על לשפץ אותה. שיפוץ אמבטיות זהו פתרון שהפך להיות פופולארי מאוד בשנים האחרונות בגלל יתרונותיו הרבים. אחרי שתכירו את היתרונות של שיפוץ האמבטיה לא יהיה לכם ספק כי זוהי הבחירה הנכונה גם מבחינתכם. אם תמיד חלמתם שתהיה לכם אמבטיה מיוחדת ומפנקת, זה בהחלט הדרך להשיג אותה. יש כאלה שמיד שוללים את האפשרות של השיפוץ בגלל שהם רוצים להתחדש באמבטיה חדשה. אך מי אמר כי אתם מתפשרים כאשר אתם לוקחים את האמבטיה הישנה ומשפצים אותה?

האמבטיה המשופצת תראה כמו חדשה

למראית עין האמבטיה המשופצת תראה כמו אמבטיה חדשה לכל דבר ועניין. המשמעות היא שהאדם שיסתכל מהצד יחשוב כי מדובר על אמבטיה חדשה לכל דבר ועניין. רק אם תגידו לו כי מדובר על אמבטיה משופצת הוא ידע כי מדובר על אותה אמבטיה ישנה. אתם יכולים להחליט למי לספר כי מדובר על אמבטיה משופצת, ולמי לספר כי מדובר על אמבטיה חדשה לגמרי. שיפוץ אמבטיות שנעשה על ידי חברה מנוסה לא ישאיר לכם מקום לספק. מרוב שהוא יראה כל כך מרשים, גם אתם יכולים לשכוח כי מדובר על האמבטיה הישנה שהייתה לכם.

תחסכו אלפי שקלים ללא מאמץ

אם נספר לכם כי בהחלטה אחת פשוטה, תוכלו לחסוך אלפי שקלים – כיצד תגיבו? מי שמחליף באופן אוטומטי את האמבטיה הישנה באמבטיה החדשה יפסיד כסף. הרי שיפוץ אמבטיות יחסוך לכם אלפי שקלים בחלק מהמקרים, מבלי שתמצאו את עצמכם מתפשרים. הסיבה שהעלות משתנה קשורה למשך זמן העבודה ולחומרי הגלם שבהם משתמשים. החלפת האמבטיה מצריכה עבודה שנמשכת ימים ארוכים, כתוצאה מכך גם המחיר עולה. בעוד שיפוץ האמבטיה לא ידרוש זמן עבודה רב בדומה להחלפה. בסכום נמוך יחסית תוכלו להפוך את המקלחת הישנה שלכם למקלחת חדשה. הפתרון הזה אידיאלי לכל אותם האנשים שמגיעים עם תקציב מוגבל לביצוע העבודה הספציפית הזאת.

ממשיכים להשתמש באמבטיה כרגיל

חשבתם לעצמכם כמה זמן תצטרכו להסתדר ללא אמבטיה אם תחליטו להחליף אותה? במקרה הטוב ההחלפה תימשך מספר ימים, במהלכם לא תוכלו להשתמש באמבטיה בכלל. יהיה עליכם לחפש אחר פתרונות שונים, כאלה שלא יהיו נוחים בלשון המעטה. שיפוץ אמבטיות יאפשר לכם בתוך מספר שעות להמשיך להשתמש באמבטיה כרגיל. כמובן שההמתנה תקבע בהתאם לסוג השיפוץ שאותו בחרתם לעשות. אך לרוב מדובר על המתנה של מספר שעות עד אשר תוכלו להשתמש באמבטיה כמו קודם לכן. רק שהפעם מדובר על אמבטיה שנראית מעולה, כזאת שתואמת בדיוק לרצונות שלכם. מי אמר כי חובה להמתין זמן רב עד אשר מקבלים אמבטיה חדשה? מהיום מדובר על מספר שעות המתנה בלבד.

שיפוץ אמבטיות בהתאמה לכל לקוח

כיצד אתם חולמים שיראה חדר האמבטיה שלכם? מהיום אתם כבר לא צריכים לחלום. החלום שלכם יכול להפוך למציאות כל עוד תדעו לפנות אל החברה המנוסה שתעשה זאת. הבחירה באפשרות של שיפוץ אמבטיות תאפשר לכם לקבל את האמבטיה שתמיד חלמתם עליה. היתרון בשיפוץ בא לידיי ביטוי בכך שהוא מותאם לדרישות של הלקוח. כל לקוח מציג בצורה ברורה את הרצונות שלו, ואנשי המקצוע אמורים לגרום לרצונות להתממש. זוהי עוד סיבה שאמורה לשכנע אתכם לשפץ את האמבטיה, ולא לרכוש מיד אמבטיה חדשה. כל עוד אין מניעה לשפץ את האמבטיה, כדאי לכם לבחור באפשרות הזאת. גם אם צריך להחליף את האמבטיה, תדעו כי בחנתם את כל האפשרויות האחרות.

ראו גם: חיפוי אמבטיה

טיפים נוספים שאסור לפספס

רוצים לבצע הלבשת אמבטיות? זה מה שאתם צריכים לדעת

רוצים לבצע הלבשת אמבטיות? זה מה שאתם צריכים לדעת

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם לעשות הלבשת אמבטיות. הלבשת אמבטיה היא תהליך שבו…
ציפוי אמבטיה או החלפת אמבטיה? כך תבחרו!

ציפוי אמבטיה או החלפת אמבטיה? כך תבחרו!

הגעתם למסקנה הכי הגיע הזמן להחליף את האמבטיה הקיימת? הבחירה הטבעית תהיה לרכוש אמבטיה חדשה במקום האמבטיה הישנה. אך מוטב…
חיפוי אמבטיה: חידוש האמבטיה במינימום מאמץ

חיפוי אמבטיה: חידוש האמבטיה במינימום מאמץ

החלטתם כי הגיע הזמן לשנות את הנראות של האמבטיה? החלפת האמבטיה כולו זוהי לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה. אם אתם…
חידוש שיש – מדוע שתרצו לעשות זאת?

חידוש שיש – מדוע שתרצו לעשות זאת?

לקראת החגים המתקרבים יש לכם הזדמנות מעולה להעניק למטבח מראה חדש. במקום לשפץ את המטבח ולהביא אי נעימות רבה, ישנה…
מהם היתרונות של אגנית למקלחון על פני שיפוע?

מהם היתרונות של אגנית למקלחון על פני שיפוע?

אחד מהעניינים החשובים ביותר בעת התקנת מקלחון הוא הנושא של ניקוז המים. יהיה עליכם לבחור את הפתרון הנכון שיהיה המתאים…
ציפוי אפוקסי שיש למטבח - כל היתרונות לציפוי זה

ציפוי אפוקסי שיש למטבח - כל היתרונות לציפוי זה

מרגישים כי המטבח בביתכם כבר לא מרגש אתכם כמו בעבר? המטבח אמור להיות המקום המיוחד ביותר בבית. המקום שאליו אתם…
Call Now Button