בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

חיפוי אמבטיה- מהיר וזול בסטייל מודרני!

דף הבית / חיפוי אמבטיה- מהיר וזול בסטייל מודרני!
חידוש אמבטיות

חידוש אמבטיות מונע את הצורך בהחלפת אמבטיה במקרה שיש צורך בכך, מה שעלול להפוך את הבית שלכם לאתר בנייה למשך כמה ימים. החלפת אמבטיה כרוכה בעקירת הרצפה, האמבטיה עצמה. כל הציוד והאביזרים המחוברים אליה. יש כאלה שכאשר הם כבר משפצים את האמבטיה אז הם גם מחליפים את הקרמיקה, מוסיפים או מחדשים מקלחון ונכנסים להוצאה גדולה ולפרויקט של כמה ימים בו המשפחה לא יכולה להשתמש באחד החדרים הכי חשובים בבית- זה שבו שומרים על ההיגיינה.

כדי למנוע את הצורך בהחלפת אמבטיה מוצעות היום חלופות מצוינות שיגרמו לאמבטיה שלכם בתוך יום אחד להיראות נוצצת, וחדשה ואף אחד לא יאמין שמדובר באמבטיה בת עשרים או שלושים ויותר שנים.

חידוש אמבטיה יכול להיות ציפוי מחדש כדי להסתיר פגמים שנוצרו בה, סדקים או כתמי חלודה, הלבשה של אמבטיה אקרילית חדשה, תיקון של האמבטיה הישנה ורוב בעלי הבתים שיש להם אמבטיה ישנה ולא אסתטית, מעדיפים לחדש אותה ולא להחליפה. הם חוסכים לעצמם גם זמן וגם כסף ומקבלים אמבטיה יפה, לבנה ונוצצת.

חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי!

אחת הדרכים לבצע חידוש אמבטיות נעשה באמצעות ציפוי אשר מעניק לה מראה חדש, לבן ונקי. בשלב הראשון מסירים את הצבע הישן של האמבטיה ומלטשים אותה כדי שהמשטח יוכל לספוג את הציפוי החדש. בשלב השני מתיזים על האמבטיה שכבות של חומר בסיס ואחריו שכבות רבות (לפחות 20) של חומר ציפוי המורכב מחומרים שונים המעניקים עמידות, חוזק ויופי.

חשוב מאוד שהציפוי יהיה עמיד, משום שכל אמבטיה זוכה לניקיונות רבים ויש להקפיד על שימוש בחומר ציפוי שיכול להיות עמיד בפני כל החומצות ושאר הרכיבים של חומרי הניקיון השונים וכן שאינו מתקלף ונשאר כמו שהוא במשך שנים רבות.

אם יש צורך לתקן את האמבטיה לפני ביצוע הציפוי, גם את זה עושים בתיקון שברים או סדקים, מילוי חורים שהפכו לכתמי חלודה שכן כאשר האמייל שעל האמבטיה מתקלף נוצרים חורים החושפים את החומר ממנו היא עשויה כמו פח או ברזל ואשר במפגש עם מים הופכים לכתמי חלודה מכוערים אשר יוצרים מראה מוזנח ודוחה– ניגוד מוחלט לאמבטיה אסתטית והיגיינית.

הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה- פתרון מעולה וחסכוני!

אופציה נוספת לתהליך חידוש אמבטיות לטווח ארוך יותר מאשר ציפוי אמבטיה הוא הלבשת אמבטיה. תהליך זה כשמו כן הוא- איש המקצוע ייקח את מידות האמבטיה ויזמין אמבטיה אקרילית במידותיה. הוא יתאים את האמבטיה כאשר ילביש אותה וידביק אותה על האמבטיה הישנה ויחתוך מסביב עד שהיא "תשב" באופן הכי נכון ומדויק. בדרך כלל הלבשת אמבטיה דורשת יציאת מים חדשה, חיבור לצנרת ואיטום מקצועי בהתאם למיקום האמבטיה החדשה.

אין ספק כי הלבשת אמבטיה היא פתרון מעולה לטווח ארוך למי שיש לו אמבטיה מוזנחת הזקוקה לחידוש אבל הוא לא רוצה להיכנס לשיפוצים, עקירת רצפה, קרמיקה ועלויות גבוהות. כאן אפשר לקבל אמבטיה חדשה ונוצצת בעלות סבירה ובלי כל הלוגיסטיקה מסביב. אמבטיה חדשה שתתאים לסגנון עיצוב חדר האמבטיה הכולל ארון אמבטיה ואביזרים נוספים.

ציפוי או הלבשה- בשני המקרים אתם מרוויחים!

עלות חידוש אמבטיות בשיטה של ציפוי אמבטיה יותר נמוכה מאשר הלבשת אמבטיה והיא מתאימה לשוכרי דירות או לחידוש הנועד לזמן קצר. בדרך כלל הציפוי מחזיק מעמד 3 שנים. מי שצריך אמבטיה לזמן ארוך יותר מוצע לעשות הלבשת אמבטיה.

בשני המקרים יקבל הלקוח אמבטיה חדשה ונוצצת אחרי עבודה של כמה ימים ויוכל כבר להשתמש בה בלי צורך להחליף אותה ולהיכנס להוצאות ושיפוצים.

אולם כדי שהמשימה הזו תצליח, הזמינו אליכם הביתה רק איש מקצוע עתיר ניסיון ואמינות.

טיפים נוספים שאסור לפספס

חיפוי אמבטיה- מהיר וזול בסטייל מודרני!

חיפוי אמבטיה- מהיר וזול בסטייל מודרני!

יש הרבה סיבות מדוע אנשים מחליטים לעשות חיפוי אמבטיה. זה יכול להתבקש כאשר מדובר על אמבטיה ישנה שכבר נוצרו בה…
רוצים לבצע הלבשת אמבטיות? זה מה שאתם צריכים לדעת

רוצים לבצע הלבשת אמבטיות? זה מה שאתם צריכים לדעת

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם לעשות הלבשת אמבטיות. הלבשת אמבטיה היא תהליך שבו…
ציפוי אמבטיה או החלפת אמבטיה? כך תבחרו!

ציפוי אמבטיה או החלפת אמבטיה? כך תבחרו!

הגעתם למסקנה הכי הגיע הזמן להחליף את האמבטיה הקיימת? הבחירה הטבעית תהיה לרכוש אמבטיה חדשה במקום האמבטיה הישנה. אך מוטב…
מהם היתרונות של שיפוץ אמבטיות?

מהם היתרונות של שיפוץ אמבטיות?

האמבטיה שלכם ישנה מאוד? לפני שאתם רצים להחליף אותה באמבטיה חדשה, מוטב כי תחשבו על לשפץ אותה. שיפוץ אמבטיות זהו…
חיפוי אמבטיה: חידוש האמבטיה במינימום מאמץ

חיפוי אמבטיה: חידוש האמבטיה במינימום מאמץ

החלטתם כי הגיע הזמן לשנות את הנראות של האמבטיה? החלפת האמבטיה כולו זוהי לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה. אם אתם…
חידוש שיש – מדוע שתרצו לעשות זאת?

חידוש שיש – מדוע שתרצו לעשות זאת?

לקראת החגים המתקרבים יש לכם הזדמנות מעולה להעניק למטבח מראה חדש. במקום לשפץ את המטבח ולהביא אי נעימות רבה, ישנה…
Call Now Button