בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון ולא שיפוע למקלחון?

דף הבית / למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון ולא שיפוע למקלחון?
אגנית למקלחון

לא מעט מאיתנו רואים את המקלחון כמוצר שהוא מגיע מוכן, אך בפועל מדובר על מוצר שמצריך לא מעט חשיבה. בסופו של יום המקלחת היא הזמן היחיד שבו אנו יכולים להירגע, ומוטב כי תהיה לנו את המקלחת הטובה ביותר. אך אחת מהשאלות החשובות ביותר שעליהן עליכם לתת את הדעת היא הצורה שבו יתנקזו המים. הרי אם לא תדאגו לניקוז המים, המים עשויים לצאת החוצה בכל מקלחת ולהציף את המקלחת.

לכן הסוגייה שעולה היא האם לבצע את הניקוז באמצעות אגנית למקלחון או על ידי שיפוע. במאמר הבא אנו נסביר לכם מדוע מוטב לכם לבחור באפשרות של אגנית על פני שיפוע במקלחון שלכם. כך שאחרי שתקראו את המאמר הבא, לא באמת יישאר לכם שום מקום לספק. אתם תדעו בדיוק איזה מבין הבחירות היא הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם. כי כל בחירה שתעשו תהיה לה משמעות קריטית להמשך הדרך.

אגנית למקלחון משדרגת את העיצוב

העיצוב של המקלחון הוא פקטור משמעותי בקבלת ההחלטות שלכם. עליכם להביא את עצמכם למצב שבו המקלחון הוא גולת הכותרת של חדר האמבטיה כולו. כאשר אתם מוסיפים אגנית, אתם משדרגים את הנראות של המקלחון שלכם. פתאום המקלחון יראה בצורה הרבה יותר מרשימה, ואף אחד לא באמת יוכל להתעלם ממנו. שיפוע למקלחת עלול לתת למקלחון נראות הרבה פחות מרשימה.

אגנית תספק יעילות גבוהה יותר

אומנם ניקוז המים על ידי שיפוע הוכיחה את עצמה כיעילה לאורך השנים. אך עדיין כאשר אתם מסתכלים את התועלת הגבוהה ביותר, אתם מגלים כי אגנית למקלחון עושה את העבודה בצורה טובה יותר. כל עוד האגנית היא בגובה מספיק גבוה, המים לעולם לא יוכלו לצאת ממנה. הם יתרכזו במקום הניקוז בצורה יעילה יותר, ותוכלו לראות איך הם נעלמים תוך זמן קצר. השיפוע אם הוא לא יהיה מאוד חד, הוא עדיין עלול לזייף בלא מעט פעמים בעת המקלחת.

נוח יותר להתקלח ללא שיפוע

אתם יכולים להגיד כי אתם כבר התרגלתם לשיפוע במקלחת, אך עדיין הרבה פחות נוח להתקלח עם שיפוע. כאשר יש אגנית למקלחון, אתם תתקלחו כאשר המקלחת כולה בשיפוע ישר. דבר שיאפשר לכם להתקלח כמו שצריך, מבלי שתצטרכו לשים לב לשיפוע כל פעם. באופן מוכח כל מי שהתקלח עם אגנית בחייו, יתקשה מאוד להסתדר עם שיפוע כזה או אחר במקלחון.

ניתן לשלב אגנית במקלחון קיים

אינכם צריכים לעשות שינוים גדולים כאשר תרצו לשלב את האגנית במקלחון הקיים. תוכלו להוסיף את האגנית בקלות גם למקלחון הקיים, כך שתוכלו להמשיך להתקלח ללא כל בעיה. כמובן שבכדי להתקין אגנית למקלחון יהיה עליכם לבחור באנשי המקצוע הנכונים שיבצעו את המשימה. אך תיקחו בחשבון כי מדובר על פרוצדורה שניתן לבצע אותה בקלות עם הצלחה רבה. כל זאת כאשר אתם לא נדרשים להחליף את המקלחון הקיים, תוכלו לשדרג אותו בקלות.

זה הזמן להתקלח ללא חשש!

כעת כל מה שנותר לכם זה פשוט להיכנס למקלחת, ולא לדאוג שחלילה כל המקלחת תוצף. באמצעות אגנית איכותית תוכלו להיות בטוחים כי כל מקלחת תסתיים בשלום. מבלי שאתם תצטרכו לחשוש או לדאוג מה יקרה כאשר תצאו ממנה. הרי זה אף פעם לא נעים להתמודד עם הצפות בכל הבית. מוזמנים לפנות אלינו בכדי שנספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר על אגנית למקלחת שלכם. לא משנה איזה סוג של מקלחת יש לכם, אנו כאן לשירותכם. 

קראו גם על: הלבשת אמבטיה

טיפים נוספים שאסור לפספס

חידוש שיש מטבח

חידוש שיש מטבח

שיש המטבח הוא אחד המשטחים הגדולים והבולטים בבית. המטבח הוא לב הבית ובתור שכזה, מן הראוי לתת לו את המראה…
חידוש כיור - איך עושים את זה?

חידוש כיור - איך עושים את זה?

בתים ישנים בישראל, כאלה שנבנו מסוף שנות הארבעים של המאה העשרים ועד שנות התשעים של המאה הקודמת, מאופיינים, בין היתר,…
ציפוי כיור בהתאמה אישית

ציפוי כיור בהתאמה אישית

כיורים ישנים יכולים להיראות נורא. אחרי כמה שנים הם מתחילים להישבר או להיסדק, מופיעים עליהם כתמים שאינם ניתנים להסרה וכבר…
צביעת שיש מטבח

צביעת שיש מטבח

שיפוץ מטבח קיים יכול לשדרג את הבית פלאים. אבל בכל זאת מדובר על עבודה מורכבת ויקרה, שיכולה להסתכם בערות ואף…
ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

השיש במטבח שלכם אולי נראה מדהים כשהוא היה חדש, אבל עכשיו, אחרי שנים של שימוש אינטנסיבי, הוא שבור ה ושם,…
הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
Call Now Button