בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון ולא שיפוע למקלחון?

דף הבית / למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון ולא שיפוע למקלחון?
אגנית למקלחון

לא מעט מאיתנו רואים את המקלחון כמוצר שהוא מגיע מוכן, אך בפועל מדובר על מוצר שמצריך לא מעט חשיבה. בסופו של יום המקלחת היא הזמן היחיד שבו אנו יכולים להירגע, ומוטב כי תהיה לנו את המקלחת הטובה ביותר. אך אחת מהשאלות החשובות ביותר שעליהן עליכם לתת את הדעת היא הצורה שבו יתנקזו המים. הרי אם לא תדאגו לניקוז המים, המים עשויים לצאת החוצה בכל מקלחת ולהציף את המקלחת.

לכן הסוגייה שעולה היא האם לבצע את הניקוז באמצעות אגנית למקלחון או על ידי שיפוע. במאמר הבא אנו נסביר לכם מדוע מוטב לכם לבחור באפשרות של אגנית על פני שיפוע במקלחון שלכם. כך שאחרי שתקראו את המאמר הבא, לא באמת יישאר לכם שום מקום לספק. אתם תדעו בדיוק איזה מבין הבחירות היא הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם. כי כל בחירה שתעשו תהיה לה משמעות קריטית להמשך הדרך.

אגנית למקלחון משדרגת את העיצוב

העיצוב של המקלחון הוא פקטור משמעותי בקבלת ההחלטות שלכם. עליכם להביא את עצמכם למצב שבו המקלחון הוא גולת הכותרת של חדר האמבטיה כולו. כאשר אתם מוסיפים אגנית, אתם משדרגים את הנראות של המקלחון שלכם. פתאום המקלחון יראה בצורה הרבה יותר מרשימה, ואף אחד לא באמת יוכל להתעלם ממנו. שיפוע למקלחת עלול לתת למקלחון נראות הרבה פחות מרשימה.

אגנית תספק יעילות גבוהה יותר

אומנם ניקוז המים על ידי שיפוע הוכיחה את עצמה כיעילה לאורך השנים. אך עדיין כאשר אתם מסתכלים את התועלת הגבוהה ביותר, אתם מגלים כי אגנית למקלחון עושה את העבודה בצורה טובה יותר. כל עוד האגנית היא בגובה מספיק גבוה, המים לעולם לא יוכלו לצאת ממנה. הם יתרכזו במקום הניקוז בצורה יעילה יותר, ותוכלו לראות איך הם נעלמים תוך זמן קצר. השיפוע אם הוא לא יהיה מאוד חד, הוא עדיין עלול לזייף בלא מעט פעמים בעת המקלחת.

נוח יותר להתקלח ללא שיפוע

אתם יכולים להגיד כי אתם כבר התרגלתם לשיפוע במקלחת, אך עדיין הרבה פחות נוח להתקלח עם שיפוע. כאשר יש אגנית למקלחון, אתם תתקלחו כאשר המקלחת כולה בשיפוע ישר. דבר שיאפשר לכם להתקלח כמו שצריך, מבלי שתצטרכו לשים לב לשיפוע כל פעם. באופן מוכח כל מי שהתקלח עם אגנית בחייו, יתקשה מאוד להסתדר עם שיפוע כזה או אחר במקלחון.

ניתן לשלב אגנית במקלחון קיים

אינכם צריכים לעשות שינוים גדולים כאשר תרצו לשלב את האגנית במקלחון הקיים. תוכלו להוסיף את האגנית בקלות גם למקלחון הקיים, כך שתוכלו להמשיך להתקלח ללא כל בעיה. כמובן שבכדי להתקין אגנית למקלחון יהיה עליכם לבחור באנשי המקצוע הנכונים שיבצעו את המשימה. אך תיקחו בחשבון כי מדובר על פרוצדורה שניתן לבצע אותה בקלות עם הצלחה רבה. כל זאת כאשר אתם לא נדרשים להחליף את המקלחון הקיים, תוכלו לשדרג אותו בקלות.

זה הזמן להתקלח ללא חשש!

כעת כל מה שנותר לכם זה פשוט להיכנס למקלחת, ולא לדאוג שחלילה כל המקלחת תוצף. באמצעות אגנית איכותית תוכלו להיות בטוחים כי כל מקלחת תסתיים בשלום. מבלי שאתם תצטרכו לחשוש או לדאוג מה יקרה כאשר תצאו ממנה. הרי זה אף פעם לא נעים להתמודד עם הצפות בכל הבית. מוזמנים לפנות אלינו בכדי שנספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר על אגנית למקלחת שלכם. לא משנה איזה סוג של מקלחת יש לכם, אנו כאן לשירותכם. 

קראו גם על: הלבשת אמבטיה

טיפים נוספים שאסור לפספס

חיפוי אמבטיה – מה זה אומר?

חיפוי אמבטיה – מה זה אומר?

חיפוי אמבטיה זוהי שיטה אפקטיבית לחידוש מהיר של אמבטיות מכל הסוגים ומכל הגדלים. הרציונל שעומד מאחורי השיטה הזאת הוא פשוט…
מה אתם צריכים לדעת על הלבשת אמבטיה?

מה אתם צריכים לדעת על הלבשת אמבטיה?

האמבטיה היא המקום שבו אנו יכולים להתנקות מכל הדאגות, ולצבור כוחות לקראת ההמשך. בשביל שתוכלו לנצל את היתרונות של האמבטיה,…
מה עדיף שיפוץ אמבטיה או ציפוי אמבטיה?

מה עדיף שיפוץ אמבטיה או ציפוי אמבטיה?

אם נשאל אתכם מהו הזמן היחיד שבו אתם באמת יכולים לנוח ולהירגע? ככל הנראה שהתשובה היא אך ורק בזמן האמבטיה.…
אגנית למקלחון – חובה או רשות? כל מה שאתם צריכים לדעת!

אגנית למקלחון – חובה או רשות? כל מה שאתם צריכים לדעת!

רכישת מקלחון חדש זה ללא ספק אחת מהרכישות החשובות ביותר, שכן אנו מבלים לא מעט זמן במקלחת בכל יום. לכן…
הלבשת אמבטיה מחיר – כך תשדרגו את האמבטיה בתקציב שפוי

הלבשת אמבטיה מחיר – כך תשדרגו את האמבטיה בתקציב שפוי

לפחות פעם אחת בכל יום אנו נכנסים לאמבטיה, יש כאלה שעושים את הפעולה הזאת באופן שכיח יותר. מהסיבה הזאת המטרה…
חידוש חדר אמבטיה – 5 טיפים שתוכלו ליישם עכשיו

חידוש חדר אמבטיה – 5 טיפים שתוכלו ליישם עכשיו

אין ספק שהשהות הממושכת בבית היא אחד השינויים הכי קיצוניים ומשמעותיים שמגפת הקורונה יצרה בחיי היום יום שלנו. לפני כן,…