בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

למה צריך תיקון אמבטיה?

דף הבית / למה צריך תיקון אמבטיה?
תיקון אמבטיה

לפעמים קורים דברים שאין לנו שליטה עליהם. אחד מהם הוא בעיות עם האמבטיה. אם קיים באמבטיה שלכם איזשהיא בעיה שמצריכה טיפול נקודתי כמו קנטים רקובים, חלודה, או כל פגם נקודתי אחר, תשמחו לדעת שניתן לתקן זאת ובלי להחליף את כל האמבטיה או להלביש עליה חדשה.

התיקון הוא נקודתי לבעיה עם אחריות. כמה מהתיקונים שאנחנו עושים הם תיקון חורים ומילויים בחומר מיוחד. במקרה של קנטים רקובים אנו נמנע מהבעיה גם לחזור שוב כשנחליף את הקנטים הרקובים בכאלו חדשים. ברוב המצבים הלקוחות שלנו מופתעים מאוד עד כמה השיפוץ הקטן הזה יכול לייצר שינוי ולשפר את מראה האמבטיה במאות אחוזים. יחד עם המראה המשופר, הטיפול המונע יגרום לכך שבעיות כאלה לא יקרו שוב בעתיד ומגן עליכם מפני אי נוחות שהבעיות באמבטיה יוצרות. ניתן להשוות את זה לעצם שנשברת ולאחר האיחוי והטיפול הראוי לה היא נעשית אפילו חזקה יותר משהייתה בעבר.

מה יקרה אם לא נטפל בבעיה במהירות?

במקרה כזה הבעיה תתפשט ותחמיר ובמקום שנצטרך לעשות רק תיקון נקודתי, הבעיה תתפשט ולא תהיה ברירה מלהחליף את האמבטיה או לצפות אותה לגמרי אחרי שטיפלנו בבעיות. במקרה שאנחנו רואים חלודה כנראה שזהו רק קצה המזלג ושהחלודה כבר התחילה מתחת לפני השטח במקומות שאנו לא רואים. לכן כדאי לטפל בבעיה ישר כשרואים אותה ולא לחכות שתצטרכו לטפל בבעיה יותר גדולה. כמובן שההחלפה והציפוי שיידרש תלויים בחומרת הפגיעה אבל עדיף שלא להגיע למצב כזה שבו כל האמבטיה פגועה וצריך להחליף אותה. מה שצריך זה בסה"כ לטפל בבעיה מבעוד מועד. 

מה גורם לבעיות באמבטיה?

בשונה מחדר רגיל בבית שלא צריך תיקונים לעיתים קרובות, חדר האמבטיה היא חדר שחשוף להרבה דברים וזה מה שגורם לו להיות מועד לבעיות. בין אם זה אדים שעלולים לגרום לעובש או בין אם זה מים שעלולים לחדור למקומות לא רצויים ולגרום לריח רע. מספיק רק חור אחד קטן באמבטיה וכל החדר יריח נורא בגלל המים שנמצאים שם. בעיית החלודה יכולה להיגרם מאותו גורם, מספיק ששכבת האמייל של האמבטיה לא עבה מספיק והיא חושפת את הפח שנמצא מתחת, הפח חשוף למים ומקבל חלודה שרק תמשיך להתפשט ללא טיפול מתאים. ישנם מקרים שהאמבטיה כולה במצב טוב אבל חור הניקוז הוא מה שמפריע. יכול להתווצר שם חלודה שחורה, ריקבון, וחורים שנובעים מהעובדה שחור הניקוז אינו מצופה באמייל- השכבה החלקלקה שמצפה את כל האמבטיה ומגנה עליה מפני כל דבר. 

ומה בנוגע לתיקון מקלחונים?

גם על מקלחונים לא פוסח הצורך לחדש לטפח ולהחליף את החלקים פעם בכמה זמן. לאחר שעובר זמן מהשימוש הראשון באגנית של המקלחון (זה בעצם הרצפה שעשויה מאמייל- אותו החומר שממנו עשויה האמבטיה) האגנית עלולה לקבל כתמים, שריטות, חורים ואולי אפילו חלודה. כמו באמבטיות, גם במקרה זה נצטרך לנטרל את הבעיה ולטפל בה עם חומרים כימיקלים או להוציא את החלקים החלודים, ולאחר מכן לצפות את האמייל בשכבה נוספת, חדשה ונקיה. גם במקרה זה, האופציה של חידוש האגנית במקום החלפתה תחסוך לכם הרבה, גם כסף וגם זמן יקר. אם שמתם לב שהמקלחון שלכם צריך חידוש, אל תמתינו עד המצב יחמיר. 

פשוט יותר ממה שחשבתם

כמובן שהמהירות תלויה בחומרת הבעיה, אבל התיקון הוא קצר יותר ממה שחשבתם. לאחר שנבדוק איתכם את הבעיה (לפתרון מהיר ניתן לשלוח תמונות של הנזק למספר שלנו בווצפ) בעלי המקצוע שלנו יבואו לתקן את מה שצריך. התיקון לוקח בין שעה אחת לשלוש שעות עבודה ולאחר מכן כבר באותו יום תוכלו להשתמש באמבטיה המשופרת. בשונה מהלבשת או ציפוי אמבטיה שלוקחים יותר זמן, תיקון נקודתי לא לוקח הרבה זמן ותוכלו בתוך זמן קצר להנות מהמראה של האמבטיה הנקיה מחלודה שלכם. 

לא צריך לחכות

לעיתים אנו נוטים לחכות עם הזמנת בעל מקצוע לבעיות ותיקונים בבית. זה נובע מהעובדה שהחיים סוחפים וכל פעם צצות בעיות חדשות שצריך לפתור והבעיה הקטנה באמבטיה נשכחת. אבל אסור לחכות מהעובדה הפשוטה שהמצב יכול להחמיר (מה שעדיף שלא יקרה). אז במקום לכתוב תזכורת לתקן את האמבטיה על פתק נשכח במקרר, התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אצל אבי-אור ותהנו מאמבטיה מתוקנת ממש בקרוב.

טיפים נוספים שאסור לפספס

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
ציפוי אמבטיה והלבשת אמבטיה-כל מה שאתם צריכים לדעת

ציפוי אמבטיה והלבשת אמבטיה-כל מה שאתם צריכים לדעת

למה עדיף לעשות ציפוי אמבטיה מאשר להחליף את האמבטיה?  רוצים להחליף את האמבטיה? ידעתם שאתם יכולים להשיג את אותה התוצאה,…
איך בוחרים אגנית למקלחון?

איך בוחרים אגנית למקלחון?

במסגרת תיקון מקלחונים תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם עושים גם שדרוגים. אחת מהאפשרויות הכי שכיחות לשדרוג המקלחון היא…
חידוש אמבטיה- 5 הסיבות למה אתם צריכים לחדש את האמבטיה שלכם בהקדם

חידוש אמבטיה- 5 הסיבות למה אתם צריכים לחדש את האמבטיה שלכם בהקדם

אז אתם רוצים לחדש את האמבטיה, אבל אתם עדיין לא בטוחים. אתם אומרים לעצמכם 'בטח המצב לא כזה נורא ואולי…
למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?

למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?

החלטתם לרכוש מקלחון חדש? אחת מהבחירות הכי חשובות בעת רכישת מקלחון חדש היא הבחירה בין אגנית למקלחון לבין שיפוע למקלחון.…
למה כדאי להעדיף הלבשת אמבטיה על פני שיפוץ אמבטיה?

למה כדאי להעדיף הלבשת אמבטיה על פני שיפוץ אמבטיה?

האמבטיה שלכם כבר מתחילה להיסדק? באופן טבעי כאשר אמבטיות הן ישנות, ניתן יהיה לראות זאת בצורה ברורה. אך לפני שאתם…
Call Now Button