בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

תיקון ג'קוזי ביתי – מה זה אומר

דף הבית / תיקון ג'קוזי ביתי – מה זה אומר
תיקון ג'קוזי

הרבה מאוד אנשים נהנים מטבילה בג'קוזי. אם בעבר היו מתקני ג'קוזי רק בבתי עשירים או בבתי ספא, צימרים או מלונות, הכי שהיום יש גם ג'קוזי בהרבה מאוד בתים וזה חלק מההנאה של כל בני המשפחה. 

אפשר לומר כי בהתחלה היו בארץ רק כמה סוגים בודדים של ג'קוזי, אבל ככל שנוצר הביקוש, כך חדרו סוגים נוספים של מיני ג'קוזי שלעתים כמו כל מתקן בבית דורשים תיקון ג'קוזי

יש היום ג'קוזי לגינה, לבית, לחצר, לאמבטיה. ג'קוזי פינתי, או מהסוג הכי יוקרתי לגג או למרפסת. יש מערכות ג'קוזי וספא ניידים. ג'קוזי מתנפח. היתרונות של טבילה במים חמים מוכחים מעל ומעבר ואנשים יודעים זאת והפכו את זה לטבילה של רגיעה ובריאות כל יום.

טבילה בג'קוזי ממריצה את זרימת הדם, עשויה להקל במקרים של דלקת פרקים, להקל על בעיות שינה ולהרגיע ולשחרר את גוף האדם. ואומנם, רבים הם הטובלים בג'קוזי לפני השינה כדי להירגע ולסלק מתחים.

יתרונות בריאותיים לטבילה בג'קוזי 

הג'קוזי ידוע גם כמטפל בבעיות של נפיחות, מרחיב את כלי האדם ומפחית כאבים. עובדה היא כי יש טיפולים רפואיים רבים כמו הידרותרפיה שנעשים במים ויש להם תוצאות מוכחות. כאשר טובלים במים חמים של ג'קוזי, הגוף מעלה את טמפרטורת הגוף, מפיג כאבים ומעלה את מצב הרוח. הוא מגביר זרימה של אנדורפינים, משחרר שרירים ולכן מאוד מומלץ לטבול בג'קוזי לאחר יום עבודה עמוס ולחוץ או לאחר אימון גופני. 

הוא עוזר בשיפור זרימת הדם, מאפשר לחמצן להגיע יותר מהר לכל חלק בגוף ובצורה זו משתחררות חומצות החלב אשר מצטברים בשרירים במהלך אימונים. מלבד זאת הוא מכיל אפקט של עיסוי, אשר מרגיע ומעסה את הגוף. ידוע הוא כי בנוסף לכל אלה, מסייעת טבילה בג'קוזי לחילוף החומרים וזה עושה נפלאות לבעיות של עיכול, מטבוליזם ועוד. 

לפי מחקר שנעשה, השהייה בג'קוזי היא כמו פעילות גופנית. המשתתפים במחקר שהו בג'קוזי במשך חצי שעה כל יום, שישה ימים והורידו ממשקלם כשני ק"ג במהלך שלושה שבועות. 

משום כך אם חלילה יש לכם איזה שהיא תקלה בג'קוזי, חשוב מאוד לעשות תיקון ג'קוזי כדי שייכנס לשימוש כמה שיותר מהר. 

תקלות נפוצות בג'קוזי

 קלקול בג'קוזי, עלול להיגרם כתוצאה מקצר במערכת. אם יש בעיה כזו הנובעת מגוף החימום יש להזמין איש מקצוע שעושה תיקון ג'קוזי. יכולה גם להיות נזילה במערכת אם מדובר בתקלה בגוף החימום ואז הג'קוזי יפסיק לקצר. אם יש בעיה במערכת החשמל או באחד המנועים של המתקן, יש להזמין איש מקצוע מנוסה שינסה לתקן את הבעיה. יש בעיה אם כאשר הג'קוזי מפסיק לפעול וזה עלול לקרות בגלל שהלחצתן נתקע או שיש בעיה במנוע.

יש גם בעיות של לחץ מים חלש, שעלול לקרות בגלל סתימה, או הפסקה בתפקוד של אחד המנועים. סתימה של פילטרים, ג'טים מפורקים או סתימת צנרת בקו המים.

זה לא משנה מה תהיה הבעיה, אנו ממליצים לכם לפנות רק לבעל מקצוע שמבין ויודע לאתר תקלות בג'קוזי כמה שיותר מהר ולא יבזבז את זמנכם ולא יטריח אתכם לשווא.

איך מוצאים מתקן ג'קוזי?

אתם מוזמנים להמשיך לקרוא באתר ולהתרשם ממגוון השירותים שאנו מציעים כגון חידוש אמבטיה ותיקון ג'קוזי. אדם שיש לו יכולת גם להתקין ג'קוזי הוא מי שגם יכול לתקן אותו במידת הצורך על הצד הטוב ביותר. אתם חייבים לתאר לו את התקלה, והוא כבר יגיע מצויד בכל מה שצריך כדי לתקן את הג'קוזי. 

טיפים נוספים שאסור לפספס

חיפוי אמבטיה – הכי משתלם לחדש אותה

חיפוי אמבטיה – הכי משתלם לחדש אותה

כמו כל בלאי שאנו מתקנים בבית, כך לעתים יש צורך בתיקון האמבטיה או ליתר דיוק חיפוי אמבטיה. ישנם שלושה סוגי…
אגנית למקלחון בכל בית

אגנית למקלחון בכל בית

אחת התמונות הכי מפנקות בקשר להיגיינה הפרטית שלנו, הייתה תמיד מדמיינים אותנו משכשכים באמבטיה מלאה בקצף, עלי ורדים עם כוס…
הלבשת אמבטיה - איך ומתי?

הלבשת אמבטיה - איך ומתי?

כאשר יש בלאי באמבטיה שלכם. יש קילוף, או קורוזיה או חלודה כמו שקורה למשל באמבטיות פח או ברזל. או שהציפוי…
צביעת אמבטיה- כמו חדשה!

צביעת אמבטיה- כמו חדשה!

אחד המקומות שנרצה לשמור עליהם תמיד באסתטיקה גבוהה והיגיינה נוצצת היא האמבטיה. אף אחד לא רוצה להיכנס ולהתרחץ באמבטיה ישנה,…
אגנית למקלחון- אין תחליף לאיכות

אגנית למקלחון- אין תחליף לאיכות

היום זה ידוע כי ברוב הבתים יש בעצם מקלחונים ולא חדרי אמבטיה, אשר משמשים בעיקר בבתים עם ילדים. מקלחון בעצם…
תיקון שבר באמבטיה- מי יודע לתקן?

תיקון שבר באמבטיה- מי יודע לתקן?

אם חלילה נפל חפץ כבד על האמבטיה שלכם ו"פצע" אותה והשאיר שבר, או שהרכיבו לכם אמבטיה אקרילית בלי תמיכה בצדדים…