בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

תיקון מקלחונים- ויש לכם חדש!

דף הבית / תיקון מקלחונים- ויש לכם חדש!
תיקון מקלחונים

מקלחון זה אחד המוצרים היותר "מבריקים" שהומצאו אי פעם וגם הכי חסכוניים. תארו לעצמכם שכל פעם שהייתם רוצים להתקלח, הייתם צריכים למלא אמבטיה. סביר להניח שהייתם חושבים על פתרון אחר, בעיקר אחרי שהייתם מקבלים את חשבון המים והחשמל.

המקלחון מורכב מדלתות זכוכית חסינות. יש מקלחון עגול, מרובע עם דלת,  בלי דלת, יש המון דגמים למקלחונים. למטה על הרצפה בונים בדרך כלל אגנית מחרסינה, אשר אותה אפשר לנקות ולשמור על ההיגיינה שלה בכל עת. אחרי כמה שנים, למקלחון יש בלאי וגם לאגנית. זו יכולה להיסדק או להעלות חלודה, ולכן יש לתקן אותה. בנוסף יש תיקונים נוספים שיש לעשות אחרי כמה שנים.

בהתחלה כמובן המקלחון עבד מעולה, אבל אחר כך החלו להצטבר הבעיות. לכן יש להזמין איש מקצוע שעושה תיקון מקלחונים.. 

ציפוי אגנית למקלחון

במשך הזמן תוכלו לראות כי האגנית במקלחון שלכם, משטח החרסינה שעל הרצפה, מתחיל להעלות בלאי. כדי לחדש את האגנית, יש צורך בציפוי מחדש. זה נעשה באמצעות התזה של ציפוי אמייל או ציפוי אקרילי. מדובר על ציפוי רב שכבתי, שמעניק שכבה מבריקה וחדשה, עם גימור מושלם והאגנית שלכם נראית כמו חדשה.

כל החומרים הנם משתמשים לצורך חידוש אגנית למקלחון, עמידים ואיכותיים. הם חומרים ברבה הכי גבוהה כדי לבצע את תיקון האדנית באופן מושלם.

כאשר אתם עושים תיקון אגנית במסגרת תיקון מקלחונים, אתם בעצם חוסכים לבעלי הבית את הצורך בפירוק של האגנית ומעניקים לה רק ציפוי חדש, וכך במראה הנוצץ והמבריק הזה היא תישאר הרבה זמן.

הרוב מעדיפים מקלחון על אמבטיה

אם תיכנסו להרבה בתים ישנים בארץ, תגלו שלרובם אין מקלחון בחדר האמבטיה אלא אמבטיה. מסתבר שהרגלי הרחצה שלנו השתנו, ואולי נכון יותר לומר הרגלי החיים. היום לאנשים אין זמן להתיישב באמבטיה עם עלים של וורדים ושמפניה, היום אנשים מתקלחים מהר מהר ורצים למשימה הבאה שלהם. חוסר הזמן לאמבטיות, יצר את החידוש שיש היום בכל בית- כולם מבטלים את האמבטיה ומתקינים מקלחון. יש היום מגוון עצום של מקלחונים חדשים ויפים, וכל אחד יכול לבחור את המקלחון שמתאים לחדר האמבטיה שלו. יש ליין שלם של מקלחונים מזכוכית מחוסמת, זכוכית עם התזה ובדגמים שונים, קטנים וגם גדולים. על הרצפה חייבים להתקין אגנית מחרסינה, זה גם יפה וגם אסתטי.

וכאשר האגנית הזו נחבלת, נסדקת או שהיא מאבדת מהברק שלה, מזמינים איש מקצוע לצורך תיקון מקלחונים.

הרגלי המקלחת של הישראלים

2 מכל חמישה ישראלים לא מתקלח כל יום וזה קורה בעיקר בקרב בני 18-29.  60% מהמתקלחים חוו התקררות של מים באמצע המקלחת. התחילו עם מקלחת חמה וסיימו עם קרה. 65% מהישראלים מתקלחים בקיץ יותר מאשר בחורף. ו-86% השיבו שהם לא מתקלחים בעונת החורף כל יום.71% מעדיפים להתקלח בבוקר ו-12% מהישראלים אין זמן מקלחת קבוע..

ברוב הבתים חשוב לומר, אנשים ביטלו את האמבטיה שלא שימשה אותם באמת, ועברו לבניית מקלחון, אלא אם כן מדובר בבית של ילדים קטנים והיא לשימושם. חדר האמבטיה הפך בשנים האחרונות לחדר של כיף, פינוק וריח טוב עם שלל מוצרים המשווקים היום לאמבטיה, גם מוצרי נוי וגם מוצרי היגיינה בהיקף הזה קשה להתחרות. יש קצף, מלח, מוצרים מינרליים ועוד כאלה שעשויים להשביח כל מקלחת ולהפוך אותה לטקס של ניקיון פיזי ורוחני. אם יש לכם בעיות במקלחון, אתם צריכים איש מקצוע מומחה של תיקון מקלחונים.

טיפים נוספים שאסור לפספס

חידוש שיש מטבח

חידוש שיש מטבח

שיש המטבח הוא אחד המשטחים הגדולים והבולטים בבית. המטבח הוא לב הבית ובתור שכזה, מן הראוי לתת לו את המראה…
חידוש כיור - איך עושים את זה?

חידוש כיור - איך עושים את זה?

בתים ישנים בישראל, כאלה שנבנו מסוף שנות הארבעים של המאה העשרים ועד שנות התשעים של המאה הקודמת, מאופיינים, בין היתר,…
ציפוי כיור בהתאמה אישית

ציפוי כיור בהתאמה אישית

כיורים ישנים יכולים להיראות נורא. אחרי כמה שנים הם מתחילים להישבר או להיסדק, מופיעים עליהם כתמים שאינם ניתנים להסרה וכבר…
צביעת שיש מטבח

צביעת שיש מטבח

שיפוץ מטבח קיים יכול לשדרג את הבית פלאים. אבל בכל זאת מדובר על עבודה מורכבת ויקרה, שיכולה להסתכם בערות ואף…
ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

השיש במטבח שלכם אולי נראה מדהים כשהוא היה חדש, אבל עכשיו, אחרי שנים של שימוש אינטנסיבי, הוא שבור ה ושם,…
הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
Call Now Button