בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

תיקון מקלחונים- ויש לכם חדש!

דף הבית / תיקון מקלחונים- ויש לכם חדש!
תיקון מקלחונים

מקלחון זה אחד המוצרים היותר "מבריקים" שהומצאו אי פעם וגם הכי חסכוניים. תארו לעצמכם שכל פעם שהייתם רוצים להתקלח, הייתם צריכים למלא אמבטיה. סביר להניח שהייתם חושבים על פתרון אחר, בעיקר אחרי שהייתם מקבלים את חשבון המים והחשמל.

המקלחון מורכב מדלתות זכוכית חסינות. יש מקלחון עגול, מרובע עם דלת,  בלי דלת, יש המון דגמים למקלחונים. למטה על הרצפה בונים בדרך כלל אגנית מחרסינה, אשר אותה אפשר לנקות ולשמור על ההיגיינה שלה בכל עת. אחרי כמה שנים, למקלחון יש בלאי וגם לאגנית. זו יכולה להיסדק או להעלות חלודה, ולכן יש לתקן אותה. בנוסף יש תיקונים נוספים שיש לעשות אחרי כמה שנים.

בהתחלה כמובן המקלחון עבד מעולה, אבל אחר כך החלו להצטבר הבעיות. לכן יש להזמין איש מקצוע שעושה תיקון מקלחונים.. 

ציפוי אגנית למקלחון

במשך הזמן תוכלו לראות כי האגנית במקלחון שלכם, משטח החרסינה שעל הרצפה, מתחיל להעלות בלאי. כדי לחדש את האגנית, יש צורך בציפוי מחדש. זה נעשה באמצעות התזה של ציפוי אמייל או ציפוי אקרילי. מדובר על ציפוי רב שכבתי, שמעניק שכבה מבריקה וחדשה, עם גימור מושלם והאגנית שלכם נראית כמו חדשה.

כל החומרים הנם משתמשים לצורך חידוש אגנית למקלחון, עמידים ואיכותיים. הם חומרים ברבה הכי גבוהה כדי לבצע את תיקון האדנית באופן מושלם.

כאשר אתם עושים תיקון אגנית במסגרת תיקון מקלחונים, אתם בעצם חוסכים לבעלי הבית את הצורך בפירוק של האגנית ומעניקים לה רק ציפוי חדש, וכך במראה הנוצץ והמבריק הזה היא תישאר הרבה זמן.

הרוב מעדיפים מקלחון על אמבטיה

אם תיכנסו להרבה בתים ישנים בארץ, תגלו שלרובם אין מקלחון בחדר האמבטיה אלא אמבטיה. מסתבר שהרגלי הרחצה שלנו השתנו, ואולי נכון יותר לומר הרגלי החיים. היום לאנשים אין זמן להתיישב באמבטיה עם עלים של וורדים ושמפניה, היום אנשים מתקלחים מהר מהר ורצים למשימה הבאה שלהם. חוסר הזמן לאמבטיות, יצר את החידוש שיש היום בכל בית- כולם מבטלים את האמבטיה ומתקינים מקלחון. יש היום מגוון עצום של מקלחונים חדשים ויפים, וכל אחד יכול לבחור את המקלחון שמתאים לחדר האמבטיה שלו. יש ליין שלם של מקלחונים מזכוכית מחוסמת, זכוכית עם התזה ובדגמים שונים, קטנים וגם גדולים. על הרצפה חייבים להתקין אגנית מחרסינה, זה גם יפה וגם אסתטי.

וכאשר האגנית הזו נחבלת, נסדקת או שהיא מאבדת מהברק שלה, מזמינים איש מקצוע לצורך תיקון מקלחונים.

הרגלי המקלחת של הישראלים

2 מכל חמישה ישראלים לא מתקלח כל יום וזה קורה בעיקר בקרב בני 18-29.  60% מהמתקלחים חוו התקררות של מים באמצע המקלחת. התחילו עם מקלחת חמה וסיימו עם קרה. 65% מהישראלים מתקלחים בקיץ יותר מאשר בחורף. ו-86% השיבו שהם לא מתקלחים בעונת החורף כל יום.71% מעדיפים להתקלח בבוקר ו-12% מהישראלים אין זמן מקלחת קבוע..

ברוב הבתים חשוב לומר, אנשים ביטלו את האמבטיה שלא שימשה אותם באמת, ועברו לבניית מקלחון, אלא אם כן מדובר בבית של ילדים קטנים והיא לשימושם. חדר האמבטיה הפך בשנים האחרונות לחדר של כיף, פינוק וריח טוב עם שלל מוצרים המשווקים היום לאמבטיה, גם מוצרי נוי וגם מוצרי היגיינה בהיקף הזה קשה להתחרות. יש קצף, מלח, מוצרים מינרליים ועוד כאלה שעשויים להשביח כל מקלחת ולהפוך אותה לטקס של ניקיון פיזי ורוחני. אם יש לכם בעיות במקלחון, אתם צריכים איש מקצוע מומחה של תיקון מקלחונים.

טיפים נוספים שאסור לפספס

איך מבצעים הלבשת אמבטיה?

איך מבצעים הלבשת אמבטיה?

הסיבה לצורך בהלבשת אמבטיה, היא כתמי חלודה ובלאי ונזקים שנגרמו לאמבטיות פח או אמבטיות יציקה, שני סוגי האמבטיה היחידים שהיו…
אגנית למקלחון- תיקון כמו חדש

אגנית למקלחון- תיקון כמו חדש

בשקט בשקט מתחת לאפנו, מתרחשת מהפכה של ממש. כמעט בכל בית היום, נעקרו אמבטיות והותקנו במקומן מקלחונים עם אגנית למקלחון.…
חלודה באמבטיה- איך מתקנים?

חלודה באמבטיה- איך מתקנים?

עולם האמבטיות כולל שלושה סוגים של אמבטיות. אמבטיות עשויות מפח, אמבטיות יציקה ואמבטיות אקריליות. אלה האחרונות הן תוצר של השנים…
צביעת אמבטיה - איך עושים זאת נכון

צביעת אמבטיה - איך עושים זאת נכון

כאשר אנו אומרים צביעת אמבטיה, אנו בעצם מתכוונים לציפוי אמבטיה. כך בעצם מחדשים אותה. חידוש או צביעת אמבטיה מתבצעת באמצעות…
תיקון ג'קוזי והפיכתו לאמבטיה

תיקון ג'קוזי והפיכתו לאמבטיה

אנשים רבים החליטו בשלב מסוים להתקין ג'קוזי בבתיהם, ולאחר זמן מה גילו, שממש אין להם זמן לשבת בתוכו, אז מה…
חידוש חדר אמבטיה - מה זה כולל

חידוש חדר אמבטיה - מה זה כולל

אמבטיה זה אחד הפריטים שלנו בבית שחייבים להיות נוצצים, מבריקים ותמיד נראים כמו חדש. הם חייבים להיות מאוד יפים ומזמינים.…