בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?

דף הבית / למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?
אגנית למקלחון

החלטתם לרכוש מקלחון חדש? אחת מהבחירות הכי חשובות בעת רכישת מקלחון חדש היא הבחירה בין אגנית למקלחון לבין שיפוע למקלחון. לכל אחת מהבחירות הללו יהיו את היתרונות ואת החסרונות שלה. במאמר הבא אנו נרצה להציג בפניכם את כל היתרונות של אגנית בהשוואה לשיפוע. כך אם אתם עדיין מתלבטים, שווה לכם להקדיש כמה דקות על מנת לעשות לעצמכם סדר בראש. אחרי שתקראו את היתרונות השונים, תגיעו למצב שבו תהיה לכם תשובה אחת חד משמעית. תשובה שלא משתמעת לשתי פנים, כזאת שתאפשר לכם להתקלח בראש שקט ועם מינימום של דאגות.

מהי אגנית למקלחון?

יש כאלה שנוטים לדמות את האגנית לסוג של כיור גדול המתפרס על פני כל שטח המקלחון. מדובר על אביזר שניתן להלביש אותו אפילו למקלחון קיים. הוא בעצם מגביהה את הכניסה למקלחון, אך הוא גם מונע מהמים לצאת החוצה בקלות. זוהי הסיבה שלא מעט אנשים בוחרים דווקא באפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות. כעת הגיע הזמן כי תכירו את כל היתרונות השונים של האפשרות הזאת. יתרונות שאפילו לא ידעתם על קיומם.

פתרון אידיאלי עבור מקלחונים קיימים

יש לכם כבר מקלחון בבית? אין שום סיבה שתתחילו לשבור את המרצפות או ליצור סוג של שיפוע. תיקון מקלחונים בצורה כל כך רצינית עלול להביא אתכם למצב שבו תוציאו על כך סכומים גבוהים במיוחד. במקרה של מקלחון קיים כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להתקין אגנית למקלחון. באמצעות האגנית תוכלו לוודא כי המים לא יוצאים החוצה, וניתן להתקלח במקלחון ללא כל בעיה. כל מי שיש לו כבר מקלחון קיים יבחר באופציה הזאת על פני אופציות אחרות.

אגנית למקלחון מונעת החלקה

אחד מהחששות הכי גדולים של כל מי שנכנס להתקלח זה פשוט להחליק. לא מעט מרצפות עלולות להיות מאוד מחליקות, ובכל פעם שנכנסים להתקלח מדובר על סכנת נפשות. האגניות החדשות מגיעות עם רצפה מונעת החלקה, והמשמעות היא שמאוד בטוח להתקלח בצורה הזאת. לא תצטרכו להיכנס בחשש להתקלח, ותוכלו לעשות זאת בצורה מאוד חופשית. זוהי עוד סיבה שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים להתקלח עם אגנית ולא עם שיפוע. כי אף אחד לא יכול לדעת עד כמה המרצפות במקלחת עלולות להיות מחליקות.

מונע הצפה של מים באמבטיה כולה

רוצים להתקלח בראש שקט? מוטב כי בעת המקלחת עצמה, המים לא יצאו החוצה אל האמבטיה כולה. במקרה כזה אתם תמצאו את עצמכם מתעסקים עם ההצפה של האמבטיה יותר מכל דבר אחר. שיפוע אמור למנוע הצפה של האמבטיה, אך הוא לא תמיד עושה את זה בצורה יעילה. אגנית למקלחון עושה את העבודה בצורה אולטימטיבית. היא מצליחה למנוע ביעילות מעוררת השראה את ההצפה של האמבטיה. המים לא יכולים לחדור אותה, כך שבתוך זמן קצר כל המים יורדים במערכת הניקוז.

אגנית למקלחון משדרגת את האמבטיה

שוברים את הראש, איך תוכלו לשדרג את האמבטיה שלכם? עם אגנית מעוצבת תוכלו לפתור את ההתלבטות במהירות. יש כאלה שיגידו כי אגניות במקלחונים לא נראות טוב, אך זה תלוי מאוד באגנית שאותה בחרתם. כיום תוכלו למצוא לא מעט אגניות איכותיות, כאלה שלא יהיה ניתן להתעלם מהן. לא רק שהן יהיו מאוד איכותיות, הן גם יהיו כאלה שמשדרגות את הנראות של האמבטיה כולה. כך שפתאום תוכלו לקבל עוד יתרונות רבים מהאגנית שרכשתם. היא תוכל להוסיף לאמבטיה כולה עיצוב שלא הייתם יכולים להשיג מלכתחילה.

טיפים נוספים שאסור לפספס

חידוש שיש מטבח

חידוש שיש מטבח

שיש המטבח הוא אחד המשטחים הגדולים והבולטים בבית. המטבח הוא לב הבית ובתור שכזה, מן הראוי לתת לו את המראה…
חידוש כיור - איך עושים את זה?

חידוש כיור - איך עושים את זה?

בתים ישנים בישראל, כאלה שנבנו מסוף שנות הארבעים של המאה העשרים ועד שנות התשעים של המאה הקודמת, מאופיינים, בין היתר,…
ציפוי כיור בהתאמה אישית

ציפוי כיור בהתאמה אישית

כיורים ישנים יכולים להיראות נורא. אחרי כמה שנים הם מתחילים להישבר או להיסדק, מופיעים עליהם כתמים שאינם ניתנים להסרה וכבר…
צביעת שיש מטבח

צביעת שיש מטבח

שיפוץ מטבח קיים יכול לשדרג את הבית פלאים. אבל בכל זאת מדובר על עבודה מורכבת ויקרה, שיכולה להסתכם בערות ואף…
ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

השיש במטבח שלכם אולי נראה מדהים כשהוא היה חדש, אבל עכשיו, אחרי שנים של שימוש אינטנסיבי, הוא שבור ה ושם,…
הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
Call Now Button