בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?

דף הבית / למה כדאי להעדיף אגנית למקלחון?
אגנית למקלחון

החלטתם לרכוש מקלחון חדש? אחת מהבחירות הכי חשובות בעת רכישת מקלחון חדש היא הבחירה בין אגנית למקלחון לבין שיפוע למקלחון. לכל אחת מהבחירות הללו יהיו את היתרונות ואת החסרונות שלה. במאמר הבא אנו נרצה להציג בפניכם את כל היתרונות של אגנית בהשוואה לשיפוע. כך אם אתם עדיין מתלבטים, שווה לכם להקדיש כמה דקות על מנת לעשות לעצמכם סדר בראש. אחרי שתקראו את היתרונות השונים, תגיעו למצב שבו תהיה לכם תשובה אחת חד משמעית. תשובה שלא משתמעת לשתי פנים, כזאת שתאפשר לכם להתקלח בראש שקט ועם מינימום של דאגות.

מהי אגנית למקלחון?

יש כאלה שנוטים לדמות את האגנית לסוג של כיור גדול המתפרס על פני כל שטח המקלחון. מדובר על אביזר שניתן להלביש אותו אפילו למקלחון קיים. הוא בעצם מגביהה את הכניסה למקלחון, אך הוא גם מונע מהמים לצאת החוצה בקלות. זוהי הסיבה שלא מעט אנשים בוחרים דווקא באפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות. כעת הגיע הזמן כי תכירו את כל היתרונות השונים של האפשרות הזאת. יתרונות שאפילו לא ידעתם על קיומם.

פתרון אידיאלי עבור מקלחונים קיימים

יש לכם כבר מקלחון בבית? אין שום סיבה שתתחילו לשבור את המרצפות או ליצור סוג של שיפוע. תיקון מקלחונים בצורה כל כך רצינית עלול להביא אתכם למצב שבו תוציאו על כך סכומים גבוהים במיוחד. במקרה של מקלחון קיים כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להתקין אגנית למקלחון. באמצעות האגנית תוכלו לוודא כי המים לא יוצאים החוצה, וניתן להתקלח במקלחון ללא כל בעיה. כל מי שיש לו כבר מקלחון קיים יבחר באופציה הזאת על פני אופציות אחרות.

אגנית למקלחון מונעת החלקה

אחד מהחששות הכי גדולים של כל מי שנכנס להתקלח זה פשוט להחליק. לא מעט מרצפות עלולות להיות מאוד מחליקות, ובכל פעם שנכנסים להתקלח מדובר על סכנת נפשות. האגניות החדשות מגיעות עם רצפה מונעת החלקה, והמשמעות היא שמאוד בטוח להתקלח בצורה הזאת. לא תצטרכו להיכנס בחשש להתקלח, ותוכלו לעשות זאת בצורה מאוד חופשית. זוהי עוד סיבה שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים להתקלח עם אגנית ולא עם שיפוע. כי אף אחד לא יכול לדעת עד כמה המרצפות במקלחת עלולות להיות מחליקות.

מונע הצפה של מים באמבטיה כולה

רוצים להתקלח בראש שקט? מוטב כי בעת המקלחת עצמה, המים לא יצאו החוצה אל האמבטיה כולה. במקרה כזה אתם תמצאו את עצמכם מתעסקים עם ההצפה של האמבטיה יותר מכל דבר אחר. שיפוע אמור למנוע הצפה של האמבטיה, אך הוא לא תמיד עושה את זה בצורה יעילה. אגנית למקלחון עושה את העבודה בצורה אולטימטיבית. היא מצליחה למנוע ביעילות מעוררת השראה את ההצפה של האמבטיה. המים לא יכולים לחדור אותה, כך שבתוך זמן קצר כל המים יורדים במערכת הניקוז.

אגנית למקלחון משדרגת את האמבטיה

שוברים את הראש, איך תוכלו לשדרג את האמבטיה שלכם? עם אגנית מעוצבת תוכלו לפתור את ההתלבטות במהירות. יש כאלה שיגידו כי אגניות במקלחונים לא נראות טוב, אך זה תלוי מאוד באגנית שאותה בחרתם. כיום תוכלו למצוא לא מעט אגניות איכותיות, כאלה שלא יהיה ניתן להתעלם מהן. לא רק שהן יהיו מאוד איכותיות, הן גם יהיו כאלה שמשדרגות את הנראות של האמבטיה כולה. כך שפתאום תוכלו לקבל עוד יתרונות רבים מהאגנית שרכשתם. היא תוכל להוסיף לאמבטיה כולה עיצוב שלא הייתם יכולים להשיג מלכתחילה.

טיפים נוספים שאסור לפספס

תיקון מקלחונים  - שירות מקצועי ואיכות ללא פשרות

תיקון מקלחונים - שירות מקצועי ואיכות ללא פשרות

המקלחון הוא חלק מהותי בכל חדר אמבטיה, ומספק לנו חוויה מרעננת ומרגיעה. עם זאת, מקלחונים יכולים להיתקל לאורך זמן בבעיות…
החשיבות של חידוש שיש למטבח

החשיבות של חידוש שיש למטבח

בבתים המודרניים של היום, המטבח הוא לא רק חלל לבישול אלא מוקד מרכזי לאיסוף ואירוח אורחים. כאחד האזורים המנוצלים ביותר…
חידוש אמבטיה - פתרון חסכוני ומדהים

חידוש אמבטיה - פתרון חסכוני ומדהים

חידוש אמבטיות הוא פתרון חסכוני וחוסך זמן לחידוש אמבטיות בלויות והחזרתן ליושנה. בין אם יש לכם אמבט פורצלן, פיברגלס או…
תיקון כיורים- אין צורך להחליף!

תיקון כיורים- אין צורך להחליף!

תיקון כיורים נעשה ע”י בעל מקצוע אשר אמור לתקן כל נזק המתהווה בהם לרבות: כתמים קשים, סדקים, שבר, קילוף של…
תיקון אמבטיה- חוסך החלפה!

תיקון אמבטיה- חוסך החלפה!

אחרי הרבה שנים יש המחפשים איש מקצוע לצורך תיקון אמבטיה, שכן אמבטיה היא פריט שמשתמשים בו הרבה מאוד ויש לו…
צביעת אמבטיה מחיר - מה חשוב לדעת לפני התהליך

צביעת אמבטיה מחיר - מה חשוב לדעת לפני התהליך

אחד הדברים הכי חשובים בכל בית שיש לעשות הוא צביעת אמבטיה מחיר יש לברר מול אנשי המקצוע את עלות העבודה.…
דילוג לתוכן