בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

איך בוחרים אגנית למקלחון?

דף הבית / איך בוחרים אגנית למקלחון?
אגנית למקלחון

במסגרת תיקון מקלחונים תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם עושים גם שדרוגים. אחת מהאפשרויות הכי שכיחות לשדרוג המקלחון היא הוספה של אגנית. אגנית למקלחון הפכה להיות מאוד מבוקשת בעיקר בזכות היתרונות הרבים שהיא מביאה ביחד איתה. כל מי שרוצה לשדרג את המקלחון שלו צריך רק לדאוג שתהיה מותקנת בו אגנית. מהסיבה הזאת היא הפכה להיות כל כך פופולרית אצל לא מעט אנשים. אנשים שהבינו כי ההוספה הקטנה הזאת היא הפרמטר שיכול לשנות את תמונת המצב כולה. אבל איך תוכלו לבחור את האגנית שהכי מתאימה למקלחון שלכם?

הזמינו אגנית למקלחון בתקציב שלכם

העלות של אגנית משתנה על פי לא מעט פרמטרים שונים. יש אגניות שעלותן נעה סביב 500-1000 ₪, ויש אגניות אחרות שעלותן נעה סביב 2000-3000 ₪. כמו שאתם מבינים ההבדלים הם לא הבדלים מינוריים, ולכן חובה עליכם לרכוש אגנית בתקציב שלכם. בעת תיקון מקלחונים יהיה עליכם להבין כמה בדיוק תהיו מוכנים להשקיע על הפרוצדורה כולה. ברגע שיהיה לכם תקציב מוגדר תוכלו לדעת בקלות איזה אגנית הכי מתאימה לכם. יש לא מעט אגניות שפשוט לא יכולות להיות בסל האפשרויות שלכם.

תבחרו אגנית שתשתלב עם המקלחון

לא תמיד תרצו להחליף את המקלחון כולו בעת רכישת אגנית חדשה. לעיתים פשוט תרצו לרכוש אגנית למקלחון, על מנת לשדרג את המקלחון הקיים. אם זה המצב, מוטב כי תבצעו התאמה מלאה בין המקלחון לבין האגנית. האידיאל מבחינתכם יהיה שיחשבו כי האגנית הגיעה ביחד עם המקלחון. אם האגנית והמקלחון לא יהיו מתאימים, זה עשוי להיראות מאוד מוזר. כל מי שייכנס למקלחת יבין מיד כי האגנית לא הגיעה ביחד עם המקלחון. מבחינתכם שיש התאמה מדובר על הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות.

תחפשו אגנית מחומרי גלם איכותיים

ישנה סיבה כי רוב האגניות שנמכרות כיום עשויות חרס, מדובר על חומר גלם עמיד במיוחד. אתם מבחינתכם תרצו להשקיע פעם אחת על רכישת אגנית למקלחון, ולאחר מכן תוכלו להיות רגועים. ברגע שתבחרו אגנית שעשויה מחומרי גלם איכותיים לא אמורים להיות לכם סימני שאלה. אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו האגנית תעשה את העבודה, ולא תצטרכו להחליף אותה כל כמה חודשים. ישנן אגניות לא איכותיות, כאלה שעשויות להיהרס כל תקופת זמן קצרה. במקרה כזה תמצאו את עצמכם במצב שבו האגנית תעשה לכם יותר כאבי ראש מאשר תביא תועלת.

תרכשו אגנית למקלחון ממומחים בתחום

אנשי המקצוע שימכרו לכם את האגנית הם אלה שאתם צריכים לסמוך עליהם. מהסיבה הזאת מוטב לרכוש את האגנית מאנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם. אל תרכשו את האגנית מכאלה שאינכם בטוחים לגבי אמינותם. החברה שתרכשו ממנה את האגנית היא זאת שיכולה להיות אחראית גם על אותו תיקון מקלחונים. ברגע שאתם שמים את המפתחות בידיהם, מוטב כי תסמכו עליהם לחלוטין. שלא תמצאו את עצמכם מקבלים תוצר שהוא רחוק מאוד מהתוצר שאותו רציתם לקבל בתחילת הדרך.

לא בוחרים אגנית לפי המחיר שלה

חשוב לציין את אחת מהטעויות הכי נפוצות אצל לא מעט אנשים שרוצים לרכוש אגנית למקלחון. אותם אנשים רוכשים את האגנית על פי המחיר שלה ולא על פי האיכות שלה. במקרה כזה הם אומנם מקבלים אגנית זולה, אך כזאת שלא תחזיק מעמד לאורך זמן. אתם מנקודת מבטכם לא יכולים לתת לאפשרות הזאת יד. אתם מוכרחים לרכוש אגנית איכותית שתחזיק לכם מעמד זמן רב, ולא תישחק כעבור מספר חודשים.

טיפים נוספים שאסור לפספס

חידוש שיש מטבח

חידוש שיש מטבח

שיש המטבח הוא אחד המשטחים הגדולים והבולטים בבית. המטבח הוא לב הבית ובתור שכזה, מן הראוי לתת לו את המראה…
חידוש כיור - איך עושים את זה?

חידוש כיור - איך עושים את זה?

בתים ישנים בישראל, כאלה שנבנו מסוף שנות הארבעים של המאה העשרים ועד שנות התשעים של המאה הקודמת, מאופיינים, בין היתר,…
ציפוי כיור בהתאמה אישית

ציפוי כיור בהתאמה אישית

כיורים ישנים יכולים להיראות נורא. אחרי כמה שנים הם מתחילים להישבר או להיסדק, מופיעים עליהם כתמים שאינם ניתנים להסרה וכבר…
צביעת שיש מטבח

צביעת שיש מטבח

שיפוץ מטבח קיים יכול לשדרג את הבית פלאים. אבל בכל זאת מדובר על עבודה מורכבת ויקרה, שיכולה להסתכם בערות ואף…
ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

ציפוי שיש מטבח - מראה חדש במחיר חסכוני

השיש במטבח שלכם אולי נראה מדהים כשהוא היה חדש, אבל עכשיו, אחרי שנים של שימוש אינטנסיבי, הוא שבור ה ושם,…
הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

הלבשת אמבטיה מחיר – כל מה שאתם מוכרחים לדעת!

היכן אתם יכולים להירגע לאחר יום עמוס וגדוש אירועים? ניחשתם נכון באמבטיה! הרי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר להיכנס…
Call Now Button