בס״ד

 – בשם השם נעשה ונצליח

4.9
5/5

תיקון מקלחונים ע”י איש מקצוע – הכי טוב שיש!

דף הבית / תיקון מקלחונים ע"י איש מקצוע – הכי טוב שיש!
תיקון מקלחונים

תיקון מקלחונים נעשה לאגנית המקלחון אשר ממוקמת בתחתית. במשך הזמן ועם השימוש היא צוברת בלאי ואז תצטרכו איש מקצוע אשר יתקן אותה, יחדש ויהפוך אותה לנוצצת ומבריקה.

אגנית היא אותו ריבוע אשר ממוקם בקרקעית של כל מקלחון. מזה שנים מתקינים אנשים אותו ועומדים עליו בשעת המקלחת. יש לציין כי ברוב הבתים בארץ יש בעיקר מקלחונים כך ששימוש רב באגנית עלול ליצור בלאי אחרי כמה שנים ואז יש לתקן אותה. תיקון חוסך החלפה של אגנית שזה מהלך הרבה יותר מסובך הדורש לעקור אותה מהרצפה ומשבית אותה לכמה ימים.

תיקון לעומת זאת אורך כמה שעות ובסיומו מקבלים אגנית מקלחון כמו חדשה מהניילון. יש כמה אפשרויות של תיקון ועל בעל המקצוע להציע את מה שמתאים לסוג הנזק או הבלאי.

ציפוי לאגנית- תיקון מקלחונים

ציפוי לאגנית הוא אחת השיטות לחידוש אגנית כאשר מזמינים איש מקצוע לצורך תיקון מקלחונים. פעולה זו נעשית בהתזה של חומר אקרילי או ציפוי אמייל כדי לכסות על הסדק או הפגם שבאגנית. הפגם הזה עלול להיות כתוצאה מהיות האגנית ישנה והוא חלק מהבלאי שלה, או כתוצאה מנפילת חפץ כבד אשר גרם לה סדר או כאמור שחיקה של זמן.

לאגנית יש פתח ניקוז והמים זורמים אליט פנימה. כאשר יש פגם באגנית הוא עלול לגרום לכך שמים יגלשו החוצה ממנה ויציפו את חדר האמבטיה. אם יש בו ארונות מעץ, זה עלול לגרום להם לריקבון.

גם סדק עלול במשך הזמן להתרחב וליצור בקע אשר יגרום למים לצאת. פגמים אחרים יכולים להיראות כמו קילוף אמייל או כתמים קשים ולא נעים בכלל להתקלח ולעמוד מעל אגנית כזו.

ציפוי אגנית נעשה בכמה שכבות חלקות ומבריקות עד שהפגם לא נראה יותר, והאגנית חוזרת להיות לבנה ויפה.

חידוש אגנית!

חידוש אגנית למקלחון צריך להיעשות ע”י איש מקצוע בתחומו. יש לעמוד בתקן של אגנית מבחינת עמידות ואיכות החומרים. אלה צריכים להיות ברמה הכי גבוה כדי ליצור אגנית או לעשות תיקון מקלחונים באגנית במקצועיות רבה.

כל החומרים חייבים לעמוד בתקן, להיות בלתי רעילים לסביבה ועמידים. התיקון אמור להחזיק הרבה שנים. אם משתמשים בחומרים נחותים- זה יבוא לידי ביטוי בבלאי חוזר ומהר.

חידוש אגנית חוסך את השיפוץ והפירוק של אגנית וכאמור השבתת חדר האמבטיה. למעשה אין בכלל צורך לפרק את האגנית, אלא רק את הציפוי שלה מחדש.

חשוב לציין כי היום אין כמעט בית שאין בו אגנית למקלחון, מה שלא היה בעבר. ראשית יש סכנת החלקה כאשר אין אותה, ושנית – הרבה יותר היגייני ואסתטי לעמוד מעל אגנית נקייה ויפה ולא מעל רצפה או סתם שטיח פלסטיק.

תפקידה של האגנית

כל מי שמתמצא בתחום של תיקון מקלחונים מבין את החשיבות של אגנית למקלחון. כאשר נכנסים אליו, חשוב להרגיש שהכול סביבנו אסתטי, נקי ונוח. האגנית שומרת על יציבות המתקלחים, וגם מאפשרת להם להרגיש שהם לא עומדים סתם על רצפה- לעתים לא נקייה אלא על אגנית. בנוסף, מבנה האגנית גורם לכך שכל המים ינוקזו פנימה ולא יציפו את חדר האמבטיה, סיבה מספיק טובה כדי לתקן את האגנית אם היא נחבלה.

חידוש לאגנית יש לעשות כאשר כבר יש בה סדקים או נזקים, אמייל מתקלף ולא נעים לעמוד עליה. זה הזמן להזמין איש מקצוע בתחום האגניות אשר יוכל להחליט מהי הטכניקה הכי מתאימה לנזק הקיים באגנית שלכם. האם חידוש או ציפוי. בשני המקרים נחסך מכם גם כסף וגם זמן שכן פירוק אגנית והחלפתה הם כבר יותר מורכבים, עלולים לקחת מספר ימים בהם המקלחון שובת וזה לא נוח לאף אחד.

כמו בהרבה תחומים וגם בתחום של ציפוי או חידוש מקלחון, מומלץ להזמין בעל מקצוע שיוכל לעשות לכם עבודה טובה ומדויקת. עם החומרים הכי איכותיים ותוכלו לחוש זאת אחרי סיום העבודה, הן במראה של האגנית והן בעמידות שלה לאורך שנים.

טיפים נוספים שאסור לפספס

תיקון מקלחונים  - שירות מקצועי ואיכות ללא פשרות

תיקון מקלחונים - שירות מקצועי ואיכות ללא פשרות

המקלחון הוא חלק מהותי בכל חדר אמבטיה, ומספק לנו חוויה מרעננת ומרגיעה. עם זאת, מקלחונים יכולים להיתקל לאורך זמן בבעיות…
החשיבות של חידוש שיש למטבח

החשיבות של חידוש שיש למטבח

בבתים המודרניים של היום, המטבח הוא לא רק חלל לבישול אלא מוקד מרכזי לאיסוף ואירוח אורחים. כאחד האזורים המנוצלים ביותר…
חידוש אמבטיה - פתרון חסכוני ומדהים

חידוש אמבטיה - פתרון חסכוני ומדהים

חידוש אמבטיות הוא פתרון חסכוני וחוסך זמן לחידוש אמבטיות בלויות והחזרתן ליושנה. בין אם יש לכם אמבט פורצלן, פיברגלס או…
תיקון כיורים- אין צורך להחליף!

תיקון כיורים- אין צורך להחליף!

תיקון כיורים נעשה ע”י בעל מקצוע אשר אמור לתקן כל נזק המתהווה בהם לרבות: כתמים קשים, סדקים, שבר, קילוף של…
תיקון אמבטיה- חוסך החלפה!

תיקון אמבטיה- חוסך החלפה!

אחרי הרבה שנים יש המחפשים איש מקצוע לצורך תיקון אמבטיה, שכן אמבטיה היא פריט שמשתמשים בו הרבה מאוד ויש לו…
צביעת אמבטיה מחיר - מה חשוב לדעת לפני התהליך

צביעת אמבטיה מחיר - מה חשוב לדעת לפני התהליך

אחד הדברים הכי חשובים בכל בית שיש לעשות הוא צביעת אמבטיה מחיר יש לברר מול אנשי המקצוע את עלות העבודה.…
דילוג לתוכן